Velika pobjeda protiv AFCU-a

10.10.2020. 20:08:41

Nakon 6. ožujka bila je to prva utakmica sa gledateljima na tribinama, a ovoga puta šibenska publika imala je što za vidjeti. U prvih deset minuta bilo je to tvrdo nadmetanje, a onda prvu malu grešku Crnice kažnjava Gotovac za vodstvo gostiju. U sljedeće dvije minute Crnica okreće rezultat u svoju korist i vodi 2:1. Prvo Vuković fenomenalno škaricama pogađa za poravnanje, a lopta na putu do gola pogađa Juretića, a onda nakon što je započeo akciju, Stojković je i završava na dupli pas za vodstvo Crnice i pljesak publike. Nakon bolje igre Crnice događa se poluprilika Universitasa koju u pogodak pretvara Tustonjić. U zadnjim sekundama prvog dijela mogla je Crnica do vodstva, ali Jukić je dobro reagirao u dva navrata i na odmor se otišlo nerješenim rezultatom.
Drugo poluvrijeme počelo je bez pravog ritma s obje strane, ali nakon 7-8 minuta Crnica povezuje konce svoje igre. U 28. minuti Stojković prolazi lijevom stranom i lobuje istrčalog Jukića za novo vodstvo domaćih. Do kraja utaknice gosti su pokušali s igračem više, ali Crnica se obranila i slavi veliku pobjedu! Čestitke igračima i stručnom stožeru.

U sljedećem kolu u petak u 20 sati u direktnom TV prijenosu Crnica gostuje u Sutinskim vrelima kod zagrebačke  Uspinjača Gimka.

Vrsta utakmice: 1.HMNL
Kolo: 2.
Datum: 10.10.2020.

Vrijeme: 20:00 h
Dvorana: SD Baldekin

Gledatelja: 250

MNK CRNICA - AFC UNIVERSITAS - 3:2 (2:2)

Prvi sudac: Boris Stanić (Zagreb)
Drugi sudac: Mario Blažin (Zagreb)
Treći sudac: Mislav Đeko (Zagreb)

Mjeritelj vremena: Stjepan Harastija (Zagreb)

MNK CRNICA: Franko Bilić,  Šime Kuač, Marko Marčić, Božidar Jelovčić, Niko Škugor, Roko Burčul, Saša Subotić, Josip Radić, Marinko Šamija, Dragan Vuković(kap), Bruno Žilić, Miloš Stojković, Antonio Perić, Vicenzo Ćaleta Car; trener: Mladen Perica;

AFC UNIVERSITAS: Ivo Jukić, Ante Crnjac, Mateo Kljunak, Josip Juretić, Ivan Gotovac, Vinko Rozga, Edo Radmilo, Jakov Hrstić, Filip Kosor, Ante Peša, Božo Sučić, Ivor Šuljić, Ivan Tustonjić, Nikola Moro; trener: Marin Mandić

Strijelci: 0:1 Gotovac 10', 1:1 Vuković 11', 2:1 Stojković 12', 2:2 Tustonjić 15', 3:2 Stojković 28',