Velika pobjeda nad dobrim Splitom

6.3.2020. 18:14:35

Prvih desetak minuta bilo je to ispitivanje snaga bez pravih prigoda, a onda u 13. minuti koja je bila nesretna za domaćina pogađa Hrstić. Minutu nakon Subotić poravnava rezultat na asistenciju Stojkovića. Radić u 18.minuti sjajno zabija za 2:1. Ipak u sljedećoj minuti sve se okreće.  Dvije greške Crnice, a posebno jednu kardinalnu Sebiskveradzea kažnjava Split preko Jeffersona i Bundavice i s rezultatom 2:3 se odlazi na odmor. Odmah u nastavku Stojković promašuje zicer, ali zato u 24.minuti kapetan Dragan Vuković zabija za 3:3. U 25.minuti suci se sviraju čist prekršaj na Vukoviću kod klupe Crnice, a iz tog prekršaja slijedi kompletno naguravanje obje klupe. Rezime svega je udaljavanje predstavnika obje momčadi i nekoliko žutih kartona. Nepotrebno! U 28. minuti spektakl. Sebikveradze glavom asistira Vukoviću koji zabija glavom. Fantazija. U 30.minuti Stojković prebacuje vratara i zabija u slalomu na prazan gol za 5:3. Split je odmah krenuo na sve ili ništa s igračem vratarom, ali Crnica se dobro branila. Tri minute prije kraja Vladović je zaradio isključenje. 45 sekundi do kraja Savolainen brani akumulaciju Periću. 17 sekundi do kraja Hrstić zabija za konačnih 5:4.

Čestitke Crnica. Pobjeda je velika do neba. U sljedeći petak u 18:30 gostujemo u Makasrkoj protiv aktualnog prvaka Novo Vrijeme.

Delegat: D. Bumbak (Šibenik)

CRNICA: Juha-Matti Savolainen, Marko Marčić Niko Škugor, Saša Subotić, Alen Protega, Miloš Stojković, Dragan Vuković(kap), Bruno Žilić, Archil Sebiskveradze,  Josip Radić, Vicenzo Ćaleta Car, Filip Radaj; trener: Mladen Perica; trener: Mladen Perica

SPLIT: Nikola Čizmić, Almedin Bundavica, Duje Vladović, Božo Sučić, Fernando Ariel Wilhelm, Jakov Hrstić, Jefferson Goncalves Melo, Ecio Jurjević, Toni Kirevski, Luka Tešija, Vicko Radić, Luka Pavlović, trener: Andrija Bogdanović

STRIJELCI: 0:1 Hrstić 13', 1:1 Subotić 14', 2:1 Radić 18', 2:2 Jefferson 18', 2:3 Bundavica 19', 3:3 Vuković 24', 4:3 Vuković 28', 5:3 Stojković 30', 5:4 Hrstić 40'