Suci: Robert Kulušić i Edo Vulić (Split)

MNK JEZERA: Milin, Bakula, Periš, Bračanov, Lapov-Mijatov(c), Popov, Klarin, Troskot, Mudronja, Labor, Jajaš
Predstavnik kluba: Kažimir Bračanov

MNK CRNICA: Baričić, Klisović, Žumberac, Junaković, Radman, Žarković, Vuković, Belakušić(c), Jurković, Rašić, Đaković
Predstavnik kluba: Dario Kulušić

Strijelci: 1:0 Klarin, 2:0 Popov, 2:1 Vuković, 2:2 Vuković, 3:2 Popov, 3:3 Vuković, 3:4 Rašić, 3:5 Belakušić, 3:6 Vuković

Svi ljubitelji futsala koji su se našli u dvorani u Tisnom mogli su vidjeti pravi županijski derbi i uživati u jednoj fenomenalnoj utakmici koju su ponudile dvije dobre momčadi. Crnica je tek u drugom poluvremenu iskontrolirala utakmicu, nametnula se, počela igrati kako zna i kaznila domaćina te prezentirala dojmljivu igru. U ovom susretu Crnica je bila hendikepirana izostankom trenera Silova pa je momčad vodio Dario Kulušić. Također nije bilo Bugarije, Mijata i Parice zbog ozljede,  ali momci koji su dobili priliku iskoristili su je na pravi način. Domaćin je poveo 2:0 i u nekoliko navrata dovodio gledatelje u delirij dobrim potezima. Kod rezultata 1:0 Dragan Radman nije realizirao kazneni udarac za Crnicu i tad stvari uopće nisu vodile u pozitivnom smjeru. Na krilima Dragana Vukovića Crnica je poravnala na 2:2 početkom drugog poluvremena, ali radost domaćinu donosi Šimun Popov odličnim pogotkom za 3:2 i diže tribine na noge. Da je ovo njegova večer potvrdio je Dragan Vuković koji je odmah poravnao na 3:3 i od tog trenutka u 27. minuti na terenu je postojala samo jedna momčad, a to je bila Crnica. Gosti su iskusno kombinirali, tražili pukotinu i iz jedne obećavajuće prilike povratniik Ante Rašić je pokazao da će biti najveće klupsko pojačanje u budućnosti. Naime, uzeo je loptu pored Andrije Bakule i lobovao istrčalog vratara Milina za 3:4 na semaforu  i zapalio svoje suigrače koji su burno proslavili povratak Rašića na veliku scenu. U tim trenucima Jezera su bila grogirana, a kad je isključen Sebastijan Lapov-Mijatov u 31.minuti utakmica je dobila poseban štih i tenzile su počele prelaziti granicu dobrog ukusa, ali na sreću sve se završilo ne nekakvim gabaritima korektnosti i fair-playa. Kada je kapetan Belakušić zabio za 3:5 Jezera su se pomirila da je utakmica gotova i da bodovi odlaze u Šibenik. Točku na "i" u pobjedi Crnice stavio je danas čudesni Dragan Vuković koji je zabio svoj četvrti zgoditak i samo potvrdio da je ovo bio njegov posebno inspiriran dan. S ovom pobjedom, čak 15 u 17 kola Crnica se samo na jedan mali koračić primakla tituli prvaka II. HMNL - jug. Naime, još samo jedan bod u pet utakmica do kraja je dovoljan da Šibenčani potvrde status najbolje momčad na hrvatskom drugoligaškom jugu.
Sljedeći vikend zbog Uskrsa nema redovnog kola, a nakon toga 11.4 na Baldekin stižu splitski Mejaši u derbiju kola.