Poraz u Makarskoj

19.6.2020. 16:12:23

U derbiju kola u Makarskoj nakon 100 dana prvenstvene stanke  Novo Vrijeme zasluženo je pobijedilo oslabljenu Crnicu. S obzirom na izostanke Šamije, Radića, Subotića i Sebiskveradzea Crnica je odigrala hrabru utaknicu u kojoj je imala svoje prilike. Prvo poluvrijeme Makarani su otišli na odmor pogocima Paulinha i Bajrušovića rezultatom 2:0. Makarani su rano ušli u bonus, ali Crnica to nije iskoristila. Početkom drugog dijela Crnica ne zabija svoje šanse, a to kažnjava Kazazić za 3:0. Rezultat se nije mijenjao do 31.minute kada Osredkar koristi jednu grešku Crnice i zabija za 4:0. Do kraja utakmice trener Perica u igru je uveo sve mlade igrače, a nosioce igre sačuvao za sljedeće kolo i bitnu utakmicu protiv Alumnusa na Baldekinu kada očekujemo i gledatelje na tribinama.

Delegat: I.Juras (Split)

MNK NOVO VRIJEME: Filip Bašković, Mate Vuković, Anderson Alves Carniero Da Silva, Lucas Vinicius De Santana Brito, Nikola Pašalić, Igor Osredkar, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Marin Musinov, Matej Fideršek, Sven Anton Horvath, Saša Babić, Jakša Herceg, trener: Teo Strunje

CRNICA: Juha-Matti Savolainen, Marko Marčić,Niko Škugor, Alen Protega, Miloš Stojković, Dragan Vuković(kap), Bruno Žilić, Vicenzo Ćaleta Car, Antonio Perić, Filip Radaj; trener: Mladen Perica;

STRIJELCI: 1:0 Paulinho 2', 2:0 Bajrušović 14', 3:0 Kazazić 22', 4:0 Osredkar 31'