PORAZ OD AFCU

22.3.2019. 18:11:13

U vrlo dobroj utakmici 19.kola Prve HMNL AFCU je relativno rezultatski lakše od očekivanog pobijedio Crnicu.  Odmah na početku utakmice Perić iz svojih pet metara sa željom da ispuca loptu daleko od svog gola pogađa Jurjevića koji ni kriv ni dužan zabija za vodstvo AFCU-a. Sljedećih 17 minuta Crnica je bila bolja momčad, ali brojne prigode kao od šale rješavao je Franko Bilić. 36 sekundi do kraja poluvremena Tustonjić posprema jedan odbijanac za 2:0. Odmah na početku drugog dijela Peša prima loptu leđima okrenut vratima i od stativu pogađa za 3:0. U 28.minuti opet Peša zabija za 4:0. Dvanaest minuta do kraja Crnica kreće s golman igračem, ali Ivor Šuljić odmah kažnjava za 5:0. Nevjerojatno. Crnica stvara šanse s golman igračèm, ali Bilić je nesavladiv. Ipak, Šamija zamija za 5:1 u 30. minuti. U 32.minuti Šamija još jednom zabija za 5:2. Do kraja utakmice ništa se bitnoga nije doģađalo te je dvoboj završen pobjedom Afcu-a rezultatom 5:2.

Čestitke domaćinu na pobjedi, a nas čeka vrlo bitna utakmica protiv Mnk Osijek Kelme.

Prva HMNL - 19.kolo
S.D. Gripe  22.3.2019. (18:30 h)
Gledatelja: 300
Suci: Saša Tomić (ZG), Mario Blažin (ZG), Tomislav Solenički (JAS), M. Budimir (Split)
Delegat: Miro Dugeč (Solin)

AFC UNIVERSITAS - MNK CRNICA - 5:2 (2:0)

AFC UNIVERSITAS: Franko Bilić, Ante Mijić, Jure Trivković, Ante Crnjac, Tonći Bokan, Antonio Štimac, Ecio Jurjević, Mario Taći, Ante Peša, Dino Peša, Ivor Šuljić, Ivan Tustonjić, Marin Stojkić, trener: Hrvoje Budimir

MNK CRNICA: Radaj, Ban, Marčić, Vukičević, N. Škugor, Protega,Jelovčić, Subotić, Vuković (kap.), Teixeira Lopes, Radić, Šamija, Perić; trener: Mladen Perica

Strijelci: 1:0 E.Jurjević 3', 2:0 Tustonjić 20', 3:0 Peša, 4:0 Peša 28', 5:0 Šuljić 29', 5:1 Šamija 30', 5:2 Šamija 32',

Tekst: H. Miočević