PORAZ KADETA - POBJEDA JUNIORA

14.12.2018. 10:06:02

Kadeti i juniori Crnice odradili su prvo kolo u kadetskoj i juniorskoj ligi regija jug i to s polovičnim učinkom. Na terenu Sportske dvorane Meterize prvo su izašli kadeti koji su snage odmjerili sa vrlo dobrom momčadi Fortuna Povlja. Crnica je  dobro otvorila utakmicu, vodila na poluvremenu rezultatom 2:0, ali u drugom poluvremenu dogodio se nagli pad i Fortuna je okrenula utakmicu u svoju korist i pobijedila rezultatom 6:3. Kod juniora nije bilo dileme. Jezera nisu imala šanse protiv Crnice koja je rutinski pobijedila ovu utakmicu rezultatom 5:0.  Posebno raduje pristup i angažman svih igrača koji su sudjelovali u ovom dvoboju.
Sljedeći četvrtak kadeti i juniori opet su domaćini na Meterizama. Najprije kadeti u 20:00 dočekuju FC Split, a nakon toga u 21:30 juniori Crnice dočekuju Kijevo Knin.

Tekst: H. Miočević