Podjela bodova s Alumnusom

27.6.2020. 19:46:19

Pred otužno praznim auditorijem u dinamičnoj utakmici Crnica i Alumnus podijelili su bodove. Na najveću priliku čekali smo do 9.minute kada Perić pogađa stativu. Već u sljedećem napadu u igru ulazi Šamija i odmah zabija za 1:0 sa desetak metara. U 13.minuti Perić povećava na 2:0. Nije Alumnus bio bez prilika pa zato pamtimo sjajnu obranu Savolainena u 15.minuti. U 18.minuti nakon prodora Stojkovića Ivan Matan klizeći ometa Subotića da zabije pogodak na stativi i pri tom zabija autogol. Do poluvremena rezultat se nije mijenjao. Početkom drugog dijela Crnica ne uspjeva otići na tri razlike da bi u 28. i 29. minuti Alumnus smanjio preko Rajha i Ivana Matana te utjerao nemir u redove Crnice. U 38.minuti dogodilo se očekivano poravnanje na 3:3 preko Perkovića. Do kraja utakmice apsolutno ništa vrijedno spomena nije se dogodilo.
Crnica može biti sretna s bodom u ovoj utaknici jer Alumnus je prezentacijom u drugom dijelu zaslužio pobjedu. U zadnjem kolu nastupamo u Vrgorcu.

Treći sudac: J.Dujmić (Rijeka)

Mjeritelj vremena: Sendi Soldatić (Potpićan)

Delegat: Branko Kurtaj (Šibenik)

MNK CRNICA: Juha-Matti Savolainen, Marko Marčić,Niko Škugor, Alen Protega, Saša Subotić, Josip Radić, Marinko Šamija, Miloš Stojković, Dragan Vuković(kap), Bruno Žilić, Vicenzo Ćaleta Car, Antonio Perić, Filip Radaj; trener: Mladen Perica;

MNK ALUMNUS: Franko Jamičić, Domagoj Durlen, Ivan Matan, Nikola Perković, Luka Davidović, Ante Matan, Dario Markić, Filip Ukalović, Filip Pezelj, Saša Ledinščak, Ivan Soldo, trener: Jakov Ungarov

STRIJELCI: 1:0 Šamija 10', 2:0 Perić 13', 3:0 I.Matan a.g. 18', 3:1 Rajh 28', 3:2 I.Matan 29', 3:3 Perkovič 38',