Vodice, "BALON", utorak 8.12. u 19:00 sati

MNK HEROJI 2007 - MNK CRNICA - 0:1 (0:0)

Suci: Vedran Babić (Split), Rino Pavlov (K.Gomilica)

MNK HEROJI 2007: Jajaš, Skočić, Babac, Škugor, Bašić, Orlović, Junaković, Zekonjić, Rakić, Ledenko

MNK CRNICA: Baričić, Vukičević, Mandić-Baranović, Perica, Čivljak, Mijat, Vuković, M.Grubišić

Trener: Robertino Jelovčić, Predstavnik kluba: Dragan Mišić

Strijelac: Ante Mijat - 37.minuta

Žuti kartoni: Skočić, Zekonjić, Jajaš, Junaković (Heroji 2007), Vuković, Perica (Crnica)

Isključenje: Po završetku utakmice prijavljen je i udaljen predstavnik MNK Heroji 2007 Ivica Podrug zbog vrijeđanja sudaca riječima: "lopovi sramite se"

U sjajnoj polufinalnoj malonogometnoj poslastici u okviru polufinala kupa Dalmacije Crnica jer na junački način pobijedila Heroje njihovom balonu u Vodicama rezultatom 1:0. Nakon pobjede u prvenstvu (6:1) šibenski malonogometaši na fantastičan način zaokružili su velebni  uspjeh protiv svojih najbližih susjeda. Iako je na utakmici postignut samo jedan pogodak preko Ante Mijata u 37. minuti utakmica je obilovala s mnogo zanimljivosti, mnogo prilika s obje strane i velikoj borbi na sredini terena. Crnica je na vratima imala odličnog Rafaela Baričića i samo četiri prvotimca koji su ostavili srce na terenu potpomognuti s dva juniora Frankom Mandićem-Baranovićem i Brunom Čivljakom koji je odigrao dobrih dvadesetak minuta dvoboja. Crnica je nastupila bez kompletne jedne četvorke koja je itekako respektabilna: Radman, Žumberac, Škugor, Žarković te Vinko Jurković. Kad to uzmemo u obzir onda je ova pobjeda još i veća, još slađa i predstavlja još veće zadovoljstvo za sve ljubitelje kluba, pa i trenera Robertina Jelovčića koji je iz svojih igrača izvukao maksimum i sjajno vodio momčad do trijumfa. Heroji su u ovom dvoboju za razliku od prošlog prvenstvenog dvoboja igrali bez Marka Prolića, ali su imali dovoljno igrača u rotaciji da iznenade oslabljenu Crnicu. Na sreću i ovog puta do izražaja je došao pobjednički mentalitet šibenskih vedeta koji iz utakmice u utakmicu pokazuju zrelost i kvalitetu.

S ovom pobjedom Crnica je ušla u finale kupa Dalmacije i kao prvi finalist čeka boljega iz dvoboja Mnk Solin - Mnk Trilj.