MNK OKRUK - MNK CRNICA Šibenik - 2:5 (1:2)

Suci: Vedran Babić (Split), Rino Pavlov (K.Gomilica)

MNK OKRUK: Pulić, Meštrović, Mravulj, Milaković, Matijaš, Rožić, Čelić, Burilović, Viljac(kap.), Banić, Pavković, Vukman
Trener: Ivica Osibov

MNK CRNICA: Baričić, Klisović, Junaković, Žarković, Mijat, Vuković, Belakušić(kap.), Jurković, Mandić-Baranović, Đaković.
Trener: Željko Silov  /  Predstavnik kluba: Dragan Mišić

Crnica je u Trogiru upisala veliku pobjedu koja ju je vinula samo na korak do naslova prvaka II. HMNL - jug za aktualnu sezonu. Naime, čudo bi se trebalo dogoditi da šibenski malonogometaši do kraja ispuste prednost od 11 bodova nad drugoplasiranim Mejašima. Naime, u subotnjem dvoboju Mejaša i Ustanika domaćin je izgubio 3:4 i na taj način dao Crnici strašnu priliku da već u Trogiru protiv Okruka ostvari osjetnih +11. Da bi se to dogodilo Crnici nije bilo nimalo lako s obzirom na brojne izostanke i mnogo ozljeđenih igrača. Bez Dragana Radmana, Ivana Perice i Mate Bugarije Crnica nije ista momčad bez obzira na igrače s kojima raspolaže i koji su i više nego kvalitetni. S navedenim trojcem trener Silov ima širinu s kojom može uništiti svakog protivnika. Na klupi Okruka danas je po prvi put debitirao Ivica Osibov, jedan od najvećih igrača malog nogometa u Hrvatskoj. Debi mu nije bio uspješan i njegov kolega Silov nije imao milosti. Okruk je poveo 1:0, no Silov je u igru uveo mladog kadeta Krstu Klisovića, dečka koji je 98. godište, a ovaj mu je to vratio na najljepši mogući način postigavši dva pogotka u dvije minute i pokazao svima s kakvom se elegancijom to radi. U drugom poluvremenu Okruk je ostao bez vratara Pulića koji je isključen u 25.minuti, a u 26. minutu Vuković je zabio za 1:3. Junaković je smireno u 30.minuti poentirao za 1:4 nakon prekrasne akcije koja je krenula od Žarkovića. Nadu Okruku vratio je Mravulj u 31. minuti kad je smanjio na 2:4. Okruk je do kraja pokušavao igrati  s igrač vratarom, ali ne baš uspješno jer su gosti lagano prekidali napade domaćina, a posebno Mijat koji je presjekao nekoliko dijagonalnih dodavanja, ali je bio neprecizan u nekoliko navrata gađajući s "gola na gol". U 25.minuti domaćin je dobio i drugo isključenje na utakmici kada je kapetan momčadi Ante Viljac u izglednoj prilici za postizanje zgoditka srušio Tonya Junakovića u kaznenom prostoru. Kazneni udarac je izveo Žarković ,ali vratar Okruka je bravuroznom intervencijom obrano svoja vrata. U 37. minuti Ante Mijat zaradio je javnu opomenu i neće ga biti sljedeće kolo u derbiju protiv Porto Tolera s obzirom da mu je to treća javna opomena.
S ovom pobjedom Crnica se nalazi na prvom mjestu sa 41 bodom. Prate ju Mejaši sa 30, Kijevo 27, Porto Tolero 24, Hajduk 25, Torcida 24, Jezera 16, Genius 16, Ustanik 15, Okruk 13, Trogir 13, Metković 12.