POBJEDA PROTIV OKRUKA ZA NASTAVAK NEPOBJEDIVOSTI

SUBOTA, 18.10.2014. U 21:15 SATI

Suci: Josip Knezović i Edo Vulić (Split)
Delegat: Dražen Bumbak (Šibenik)

MNK CRNICA - MNK OKRUK - 6:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Vuković, 2:0 Radman, 3:0 Žarković, 4:0 Bumbak, 4:1 Delić, 5:1 Jurković, 6:1 Čačić

MNK CRNICA: Baričić, Čačić, Žumberac, Perica, Radman, Žarković. Klisović, Mijat, Vuković, Bumbak, Belakušić(c), Jurković, Đaković.
Predstavnik kluba: Dragan Mišić, Trener: Željko Silov

Iako rezultat govori drugačije nije ovo bila ni malo lagana utakmica za malonogometaše Crnice. U glavama igrača možda su neki već uknjižili bodove i prije početka utakmice, ali to je trebalo dokazati i pokazati na parketu. Crnica je fenomenalno ušla u utakmicu, međutim na pogodak se čekalo sve do 10. minute kada Dragan Vuković pogađa za 1:0 i s Vukovićevim pogotkom se otišlo na odmor. Okruk je cijelu utakmicu odolijevao napadima Crnice i u takvoj igri čak je i nekoliko puta uspio i ozbiljnije zaprijetiti vratima Crnice i Rafaelu Baričiću. Međutim, pogocima Radmana i Žarkovića sve nade Okruka u drugom poluvremenu pale su u vodu, da bi na koncu pogotkom Bumbaka za 4:0 svima bilo jasno tko je pobjednik ove utakmice. Okruk se nije predavao te je smanjio na 4:1, ali Jurković za 5:1 i Čačić u posljednjim sekundama za 6:1 zapečatili su konačan rezultat. Čak šest različitih igrača bili su strijelci na ovoj utakmici što je za svaku pohvalu. Iduće kolo crničani idu u Ploče gdje u derbiju kola igraju protiv jakog Porta Tolera koji na svom parketu rijetko gubi bodove. Sa 12 bodova u četiri utakmice Crnica je optimistična i željna dokazivanja i novih pobjeda.