Pobjeda nad Splitom u prijateljskom dvoboju

15.1.2022. 20:10:07

U prijateljskoj utakmici odigranoj na Baldekinunu subotu navečer Crnica je pobijedila Split rezultatom 5:4.  Bila je to prva pripremna utakmica Crnice pred početak proljetnog dijela. Domaćin je nastupio bez Subotića i Radića, ali u sastavu su debitirala dva Brazilac Domar i Rafinha. U prvom dijelu Crnica je dominirala i stvarala prilike, a nakon nekoliko promašaja Domar je doveo Crnicu u vodstvo u 13. minuti prekrasnim pogotkom. Split je poravnao rezultat u 18. minuti i tako je završio prvi dio. Krajem prvog dijela Domar se lakše ozljedio i do kraja utakmice nije ulazio u igru. U 24.minuti Pavičić dovodi Split u vodstvo. Nakon nekoliko neforsiranih pogrešaka Crnice gosti to kažnjavaju i odlaze na tri razlike. Nakon toga Žilić je zabio dva pogotka i smanjio na 4:3, a Rafinha prekrasnim prvijencem poravnava na 4:4. Pred sam kraj Žilić zabija svoj treći pogodak na utakmici ujedno i pobjednički.

Nakon ove provjere Crnica  nastavlja sa priprema i novim prijateljskim utakmicama.