POBJEDA KADETA NAD SQUAREOM, REMI JUNIORA U VRGORCU

13.3.2017. 1:38:10

Kadeti i juniori Crnice ovaj vikend imali su zapažene nastupe protiv direktnih konkurenata za prolazak na završnicu prvenstva Hrvatske. U subotu ujutro u 11.00 sati juniori Crnice gostovali su na vrućem terenu u Vrgorcu protiv domaćina Vrgorca. Nakon domaćeg poraza od SPLIT Tommy jednostavno u ovom dvoboju nije bilo nikakvih kalkulacija i momci su morali odigrati jednu pravu mušku utakmicu. Upravo tako se i dogodilo, Crnica je imala mnogo prilika, ali Vrgorac je ipak poveo, a Crnica je nedugo nakon toga i izjednačila i s rezultatom 1:1 se otišlo na odmor. U drugom poluvremenu i jedna i druga momčad imale su velikih prilika, ali domaćini su opet kaznili Crnicu i poveli 2:1. Crnica se nije predavala, a trud se isplatio izjednačujućim zgoditkom što je ujedno bio i konačan rezultat ove utakmice. Crnica je nastupila u sastavu: Radaj, Vukičević, J.Matković, Knežević, Šalković, Bakula, Ademi, Jurin, Marčić; trener: Ante Mijat.

Juniori: HMNK VRGORAC - MNK CRNICA - 2:2 (1:1)

Strijelci za Crnicu: Jure Matković i Darijo Šalković

Kadeti Crnice na Meterizama dočekali su dubrovački Square. Nakon poraza na Gripama od Split Tommy bila je ova prva domaća utakmica i prava prilika da se uzmu bodovi protiv protivnika po mjeri. Crnica je od početka krenula jako i zasluženo povela 1:0 pogotkom Ljubića. Dobru igru i zalaganje Crnice oplemenio je Mušćet pogotkom za 2:0 i s tim rezultatom otišlo se na odmor. U drugom poluvremenu Square je smanjio prednost na 2:1, da bi nakon toga kapetan Ljubić poentirao za 3:1. Square je pokušao s igračem-vratarom i do kraja uspio ublažiti poraz na 3:2.

Kadeti: MNK CRNICA - MNK SQUARE - 3:2 (2:0)

Strijelci za Crnicu: Ljubić 2 i Mušćet

Sljedeće kolo kadeti Crnice dočekuju Split Tommy, vjerojatno sredinom narednog tjedna, a juniori Crnice sljedeći vikend gostuju kod Split Tommy.