Petarda i šamar od Vrgorca

17.11.2020. 19:00:05

Prvo poluvrijeme proteklo je bez prave energije u redovima Crnice. Bez energije i naboja teško je bilo imati pozitivan rezultat protiv poletnog Vrgorca. U samom početku utakmice u 6. minuti Govorko je doveo goste u vodstvo, a Roskam je u 9.minuti povisio na 0:2. Tek u zadnjoj četvrtini prvog poluvremena Crnica se trgla, imala neke šanse, ali premalo je to bilo za pogodak u mreži Vukovića.
U drugom poluvremenu "ista pisma". Vrgorac nastavlja gdje je stao i Nikola Gudasić u 25.minuti povećava na 0:3. Crnica ni u nastavku ne zabija, a u 33.minuti Gašpar zabija za velikih 0:4, a tri minute nakon Gašpar s drugim pogotkom odvodi Vrgorac na 0:5 i to je bio konačan rezultat utakmice. Sve ono o utakmici govori rezultat, a dojam je još gori od rezultata. Prva prilika da momčad pokaže da se bez želje be može igrati je u petak u 20 sati protiv Osijeka u Murteru.

Vrgorac se s ovom pobjedom plasirao na final four kupa te im želimo mnogo sreće!

Treći sudac: Mario Budimir (Split)

Mjeritelj vremena: Antonio Mutić (Šibenik)

MNK CRNICA: Franko Bilić,  Šime Kuač, Dominik Nadoveza, Božidar Jelovčić, Niko Škugor, Roko Burčul, Saša Subotić, Josip Radić, Marinko Šamija, Dragan Vuković(kap), Bruno Žilić, Miloš Stojković, Antonio Perić, Marko Marčić; trener: Mladen Perica;

HMNK VRGORAC: Marko Vuković, Ante Kraljević, Nikola Gudasić, Josip Govorko, Mateo Roskam, Vjeko Raos, Mateo Kozarić, Mate Marević, Marko Gašpar, Mate Marinović, Zdravko Turić, Duje Dragičević; trener: Krešimir Čubelić

Strijelci: 0:1 Govorko 6', 0:2 Roskam 9', 0:3 Gudasić, 0:4 M.Gašpar 33', 0:5 Gašpar 36',