Oproštaj od sezone u fenomenalnoj predstavi

27.4.2019. 20:03:12

Sjajna utakmica viđena je u subotnje predvečerje na Baldekinu. Borbena i agresivna Crnica od samog početka iznenadila je Makarane svojim odličnim pristupom i borbom za svaku loptu. Crnici su nedostajali Vukičević i Rafinha, ali dečki koji su bili u kadru dali su svoj maksimum. Makarani su poveli odmah na početku autogolom Radića, a izjednačio je Protega. Crnica je shvatila na Makarani ne lete i dolazi u vodstvo preko Perića za veliko slavlje. Ipak do kraja prvog dijela spretno pogađaju Musinov i Dudu za odlazan aktualnog prvaka na odmor rezultatom 2:3. U drugom dijelu viđen je nastavak sjajne utakmice i niz fenomenalnih prigoda s obje strane, a posebno izdvajamo čudesnu obranu Baškovića na priliku Alena Protege. U 29.minuti se zakuhalo kad je Šamija srušen na sedam metara. Od sjajne prigode pamtimo samo nekoliko žutih kartona. Minutu nakon Perić ima poentirati za poravnanje, ali gubi korak, ali zato Makarani na drugoj strani mogu otići na dva razlike preko Lucasa, ali Radaj fenomenalno brani. Fenomenalna utakmica! U 31.minuti Lucas sa osam metara vrhunski pogađa po sredini "pod prećku" za 2:4. U sljedećem napadu Dragan Vuković smanjuje na 3:4. Minutu nakon munjevuti slalom Babića te te ušetao u vrata Radaja za 3:5. Pet minuta do kraja Crnica kreće sa Šamijom u ulozi golman igrač. Bilježimo sjajnu prigodu Subotića, te nakon toga stopostotni zicer opet Subotića te prigodu Radića. Zaista šteta. Dvadeset sekundi do kraja Osredkar je potvrdio pobjedu 3:6.

Čestitke Makaranima na prolsku u polufinale. Zasluženo!

Crnica je pala muški. Zaista čestitke svim igračima i stručnom stožeru. Borbenošću i pravim nastupom oprostili smo se od još jedne naporne sezonu u kojoj smo potvrdili svoju vrijednost. Čestitke!

Prva HMNL - 1/4 finale doigravanja za prvaka Hrvatske
Druga utakmica
S.D. Baldekin, Subota, 27.4.2019. (20:00 h)
Gledatelja: 200
Suci: Mario Blažin (Zagreb), Mislav Đeko (Zagreb), Tomislav Solenički (Jastrebarsko)
Mjeritelj vremena: V.Jakovac (Zagreb)
Delegat: Branko Kurtaj (Šibenik)

MNK CRNICA  - MNK NOVO VRIJEME APFEL- 3:6 (2:3)

MNK CRNICA: Filip Radaj, Ivan Zorica, Marko Marčić, Niko Škugor, Alen Protega, Božidar Jelovčić, Saša Subotić, Dragan Vuković (kap.), Josip Radić, Marinko Šamija, Antonio Perić;
trener: Mladen Perica

MNK NOVO VRIJEME: Filip Bašković, Mate Vuković, Lucas Vinicius De Santana Brito, Igor Osredkar, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Ivan Mladinov, Ivan Buljan, Marin Musinov, Vlado Andrijašević, Vinko Nižetić, Eduardo Farias de Souza, Saša Babić, Jakša Herceg;
trener: Teo Strunje

Strijelci: 0:1 Radić a.g., 1:1 Protega 9', 2:1 Perić 14', 2:2 Musinov 17', 2:3 Dudu 18', 2:4 Lucas 31', 3:4 Vuković 31', 3:5 Babić 32', 3:6 Osredkar 40'

Tekst: H. Miočević