JUNIORI - minimalan poraz od Geniusa

25.2.2018. 11:17:16

U prvoj utakmici polufinala za odlazak na završnicu PH Crnica je gostovala kod Geniusa u Splitu. Odmah u prve tri minute Ljubić postiže dva zgoditka i donosi Crnici veliku prednost. Sljedećih pet minuta pripalo je domaćinu koji brzo poravnava na 2:2. Crnicu je u vodstvo vratio Marčić u 14.minuti nakon dobre akcije i s tim se rezultatom otišlo na odmor. Dobar ulazak Crnice u drugo poluvrijeme okrunio je Ljubić soloprodorom u 25.minuti i pogotkom za 2:4. Nakon toga vratar Radaj odlično je reagirao u dva navrata, ali ipak kapitulirao je u 27.minuti nakon loše reakcije obrane Crnice i tako je Genius smanjio na 3:4. Četiri minute do kraja Marčić pravi prekršaj za kazneni udarac i isključenje. Genius iz opravdano dosuđenog penala smanjuje na 4:4. Dvije minute do kraja Jurin promašuje akumulirani prekršaj, a u sljedećem napadu Genius dolazi u vodstvo 5:4. Crnica je do kraja mogla do izjednačenja, ali pobjeda je pripala domaćinu.

Mnk Genius - Mnk Crnica - 5:4 (2:3)