JOŠ JEDAN REMI

7.12.2018. 13:53:09

U nadasve zanimljivoj utakmici Crnica i Brod 035 podijelili su bodove. Uvertira u utakmicu bio je izlazak na teren namlađih članova Crnice zajedno sa sucima i igračima jedne i druge momčadi. Crnica je povela u petoj minuti preko Vukičevića nakon lijepe asistencije Protege. Umjesto da ode na dva pogotka prednosti nakon brojnih prigoda, Brođani u 12.minuti spretno poravnavaju na 1:1 preko Đereka. U nastavku utakmice Crnica je igrala vrlo dobro, nizala prigode, ali isto tako u dva navrata mogla je biti i kažnjena. Poluvrijeme je završilo rezultatom 1:1 iako po dojmu domaći su zaslužili više. Na poluvremenu su najmlađi članovi Crnice odigrali revijalnu utakmicu, a čim je počelo drugo poluvrijeme Subotić iz slobodnog udarca zabija za 2:1 do tada fenomenalnom vrataru Brođana Kovačeviću. U nekoliko navrata Crnica je mogla do trećeg zgoditka, ali nije bilo preciznosti. Pedeset sekundi do kraja utakmice Protega je na podu u laganom dodiru s Petrovićem, a sudac Tomić možda ipak olako svira šesti akumulirani. Dojam je da šesti prekršaj trebaju vidjeti svi na tribinama...
Još dva vrijedna boda su na žalost izgubljena, čak četvrti remi na Baldekinu u pet susreta. Sljedeća utakmica na rasporedu je sljedeći petak u 20:00 sati u Dubovniku.