MNK MEJAŠI - MNK CRNICA - 2:5 (1:2)

Suci: Mario Šetka (Ploče) i Marijo Rajčić (K.Stari)
Delegat utakmice: Vedran Antunović (Makarska)

Strijelci:
0:1 Radman 6.min.,0:2 Belakušić 9.min.,1:2 I.Jurjević 20.min.,1:3 Radman 33.min.,1:4 Perica 37.min.,2:4 Ramadža 38.min.,2:5 Radman 38.min.

Igrač utakmice: Dragan Radman (Crnica)

MNK MEJAŠI: Prusac, Vidošević, Šarić, Delić, Olujić, Simunić, Duvnjak, Jurjević, Nasup, Ramadža, Musinov
Trener: Krešimir Čubelić

MNK CRNICA: Baričić, Čačić, Perica, Radman, Rašić, Žarković, Mijat, Vuković, Belakušić(kap.), Jurković, Đaković
Trener: Željko Silov lic. 28  /   Predstavnik kluba: Dragan Mišić Miško

Hrabrom, muškom i nadasve borbenom igrom malonogometaši Crnice u solinskoj Bilankuši uzeli su bodove Mejašima, jednom od glavih kandidata za postolje u ovogodišnjoj II.HMNL. Crnica je odlično ušla u utakmicu i pogotkom Radmana povela u 6.minuti i upravo je taj rani pogodak bio uvod u večer Dragana Radmana koji se publici predstavio s hat-trickom i tako i ove godine istaknuo glavnu kandidaturu za najboljeg strijelca II.HMNL jug. Nedugo nakon Radmana kapetan Belakušić je povisio na 0:2, a kad se očekivao odlazak na odmor Mejaši su 10 sekundi prije kraja poluvremena smanjili na 1:2. Početkom drugog poluvremena Mejaši su ušli agresivno i vršili pritisak, ali kad je Radman povisio  na 1:3 u 33. minuti Mejašima je jedino preostalo da krenu na sve ili ništa. Crnica je to sjajno iskoristila preko Perice koji je povisio na visokih 1:4 u 37.minuti. U igri s igračem-vratarom Mejaši su smanjili na 2:4, a na semaforu je tad bilo 2:35 do kraja. Da ne bude nikakve neizvjesnosti pobrinuo se Dragan Radman koji je dvadesetak sekundi nakon toga postavio konačnih 2:5 i slavlje je moglo započeti. S ovom pobjedom Crnica nastavila svoj fantastičan niz i u 7 kola momčad Željka Silova ostvarila je ukupno 19 bodova i jedina je neporažena momčad. Crnica se nalazi na prvom mjestu, a u stopu je prati splitska Torcida koja je u ovom kolu u zadnjim sekundama pobijedila Jezera s minimalnih 0:1 na gostovanju, dok su Mejaši treći sa 15 osvojenih bodova.
Crnica ulazi u tjedan priprema za utakmicu protiv MNK Hajduk. Sve će misli biti usmjerene na pobjedu protiv Splićana koji su jako neugodan protivnik. Sama činjenica da ih trenira bivši trener MNK Novo Vrijeme i proslavljeni bivši reprezentativac Pjer Malvazija dovoljno govori da se radi o momčadi koja može ugroziti svakog protivnika. Ove sezone igraju jako dobro i svojim rezultatima predstavljaju pravo malo osvježenje u vrhu II.HMNL. Crnica ima dovoljno vremena da napravi kvalitetnu pripremu utakmice, a ako igrači prikažu odnos koji ih krasi u ovoj sezoni onda sigurno neće biti straha za pobjedu.