CRNICA PIZZERIA KIKE POBJEDNIK TURNIRA U JEZERIMA

24.8.2016. 15:00:19

MNK CRNICA PIZZERIA KIKE POBJEDNIK

Mnk "Crnica Pizzeria Kike" pobjednik je 11. tradicionalnog malonogometnog turnira u Jezerima. Na svom najdražem turniru Crnica već godinama dominira, a ovogodišnjim osvajanjem to je čak treća uzastipna titula i čak šesta ukupno. U finalu nasuprot Crnice bio je domaćin MNK "Jezera" predvođen sa dojučerašnjim igračima Crnice Rafaelom Baričićem i Ivanom Pericom
U ruletu penala Crnica je bila smirenija i sretnija te zasluženo osvojila 11.MNT "Jezera 2016.". Crnica je u utakmicu krenila bez Vukičevića i Radmana, ali snažnija za Duška Martinca kapetana Vrgorca. Jezera je u vodstvo doveo Kresović u 30.minuta, ali samo minutu prije kraja u igri sa igračem vratarom Duško Martinac pogodio je neobranjivo sa 7-8 metara za poravnanje. Prilikom penalau raspucavanju Duško Martinac je pogodio dok je Ante Maleš bio neprecizan kod Jezera i slavlje je moglo započeti.

Najbolji vratar: Robert Mišković
Najbolji igrač: Leo Klarin

Najbolji strijelac: Ivan Mandić

Pizzeria Kike: Mišković, Vukičević, Žumberac, Ljubić, Radman, Protega, D.Martinac, Mijat, Vuković, Jurković, Šamija, M.Peran.
Trener: A.Bakula, Tehniko: Dragan Mišić