S.D. Baldekin, nedjelja 20.11.2016. u 14:00 h

MNK JADRTOVAC - MNK CRNICA - 3:3 (2:1)

Suci: Josip Crnogaća i Stipe Bačelić
Delegat: Vitomir Vujko

Strijelci: 0:1 Jure Matković 8.min., 1:1 Lovro Bumbak 9.min., 2:1 Šime Petković 16.min., 3:1 Šime Protega 27.min., 3:2 F. Radaj 31.min., 3:3 K. Klisović 32.min.

MNK JADRTOVAC: M. Strunje, D. Crnogaća, J. Bumbak, I. Bumbak, L. Bumbak, Š. Petković, M. Milošević, Š. Protega, A. Stančić
Trener: Vinko Sutlović

MNK CRNICA II: F. Radaj, T. Jurin, M. Marčić, J. Matković, K. Klisović, K. Knežević, F. Bura, A. Blačić, A. Milovac, T. Ljubić, K. Perkov
Trener: I. Zorica

U zanimljivoj utakmici koja je odisala neizvjesnošću i dobrom futsalu Jadrtovac i Crnica II remizirali su rezultatom 3:3. Crnica je povela u 8. minuti pogotkom Jure Matkovića, a radost nije dugo trajala jer je minutu nakon toga Lovro Bumbak anulirao prednost Crnice pogotkom za 1:1. Do kraja zanimljivog poluvremena Jadrtovac je preko bivšeg igrača Crnice Šime Petkovića postigao zgoditak za 2:2 i s tim se rezultatom otišlo na odmor. U drugom poluvremenu Crnica je pokušavala okrenuti rezultat, ali nikako nije uspijevala konkretizirati svoje prigode. Kazna je stigla u 27. minuti kada Šime Petković povisuje na 3:1. Tada se činilo kako će iskusnija momčad Jadrtovca odvesti utakmicu na svoj mlin i na kraju slaviti, ali tako nisu mislili mladići Crnice. Naime, Crnica je krenula s igračem-vratarom u igri sve ili ništa. Uloga igrača-vratara pripala je Filipu Radaju koji u 31. minuti zakucava loptu u rašlje za smanjenje rezultata 3:2. Nepune dvije minute nakon toga Krste Klisović poravnava rezultat na konačnih 3:3 iz penala. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao iako je bilo nekoliko lijepih prigoda.
U sljedećem kolu druga momčad Crnice igra protiv posljednje plasirane momčadi prvenstva Pokrovnika.