Crnica i Osijek remizirali

20.11.2020. 18:40:25

U direktnom televizijskom prijenosu na Arenasport TV Crnica je dočekala Osijek Kelme u super važnoj utakmici. Crnica je nastupila bez svog važnog igrača Miloša Stojkovića koji je imao kaznu tri žuta katrona. Prvo poluvrijeme kao iz noćne more. Sve pokušaje Crnice zaustavio je odlični Živković, a Osijek je zabio dva lagana pogotka. Dojam je bio da je mreža Živkovića začarana. Početak drugog dijela bio je kao iz snova. Šamija zabija eurogol nakon 18 sekundi. Očekivalo se poravnanje, ali nakon 20 sekundi Osijek odlazi na 1:3. Na 2:3 smanjuje Šamija opet sjajnim pogotkom. Subotić nedugo nakon Šamije poravnava na 3:3. U 30.minuti Šamija zabija svoj treći pogodak za prelazak u vodstvo 4:3. 30 sekundi do kraja Osijek poravnava s golman igračem. 11 sekudi do kraja Vuković ima mrtvu šansu za pobjedu, ali ga zaustavlja stativa.
Sljedeću utakmicu Crnica gostuje u Makaskoj protiv Novo Vrijeme Apfel u subotu u 18:00 sati.

Vrsta utakmice: 1.HMNL