AURELIA POBJEDNIK KREŠIMIROVA KUPA

3.6.2018. 19:59:23

Održan je Krešimirov kup 2018 na kojem je u nedjelju od 9.00 do 21.00 sati odigrano 16 utakmica. U grupnoj fazi najuspješniji su bili Aurelia Futsal i MNK Brod 035, dok su kao drugoplasirani iz svojih skupina u polufinale otišli Futsal Dinamo i MNK Brod. Krešimirov kup obilježile su i tenzije koje su iskakale iz okvira fer i koretnoga što je pomalo neuobičajeno s obzirom da razinu ponašanja u svim dosadašnjim mastersima. Ipak, na kraju je sve završeno sa stiskom ruke i nagradama za one koji su to zaslužili svojom igrom i kvalitetom. Ipak, akcent treba staviti na sjajne poteze, a bilo ih je pregršt, igrao se vrhunski futsal i zaista su svi mogli biti zadovoljni. Neuobičajeno za masterse Split Tommy je zapeo s natjecanjem već u grupnoj ostvarivši samo jednu pirovu pobjedu protiv Jezera.
U finalnom dvoboju MNK Brod 035 vodio je rezultatom 2:0 na poluvremenu, a u drugom poluvremenu Aurelia je poravnala na 2:2 i na penale osvojila turnir ponajviše sjajnim obranama Frana Pedića. Čestitke momčadi Aurelie na sjajno odigranom turniru.