Nedjelja, 22.01.2017. u 17:10 sati

MNK CRNICA II - MNK METERIZE - 2:4 (0:0)

Suci: Antonio Čvrljak i Josip Crnogaća
Delegat: Vitomir Vujko

Strijelci: 1:0 Jurin 7.min., 2:0 Ljubić 30.min., 2:1 To. Junaković 32.min., 2:2 Petrina 34.min., 2:3 Petrina 36.min., 2:4 To. Junaković 40.min.

MNK CRNICA: Radaj, Šego, Ljubić, Jurin, Bura, Mušćet, M. Matković, Knežević, J. Matković, Marčić
Trener: Ivan Zorica

MNK METERIZE: Kumpf, Perica, Toni Junaković, Gatara, Tošić, Kulušić, Perica
Trener: -

Nikad bliže pobjedi nisu bili igrači druge momčadi Crnice u Županijskoj lizi. U zanimljivoj utakmici protiv iskusne momčadi Meteriza sve su imali u svojim rukama, ali na žalost opet na kraju nisu imali razloga za slavlje. Crnica je nastupila bez kapetana Krste Klisovića koji se u petak ozljedio na juniorskoj utakmici.  Od početka utakmice Crnica je dobro izgledala, imalo dosta šansi, ali realizacija nije bila na nivou. Meterize su također imale nekoliko prilika koje je odlično ukrotio vratar Radaj. Na poluvrijeme se otišlo praznih mreža bez pogodaka. U drugom poluvremenu Crnica je ušla odlučno, a više nego očito je bilo da Meterize padaju sa snagom. Dobru igru i agilnost Crnice  naplatio je Toni Jurin kada je hladnokrvno matirao Kumpfa u 28.minuti za zasluženo vodstvo Crnice. Nedugo nakon toga, u 30. minuti nakon lijepe kombinacije Tonći Ljubić poentira za 2:0 i u tim trenucima je izgledalo da je nemoguća misija da Crnica ne pobjedi ovu utakmicu. Ipak, Meterize se se pribrale zadnjih 8 minuta i zahvaljujući iskustvu Tonya Junakovića i Tonija Petrina, obojice bivših igrača Crnice preokrenuli rezultat spretno i sretno u svoju korist. Crnica je opet ostala kratkih rukava i zaista je nezasluženo u ovoj utakmici  mladići Ivana Zorice nisu osjetili slast bodova. Očito ie da i dalje plaćaju danak sazrijevanju i da će proći dosta vremena dok ovakve utakmice ne budu lagano privodili kraju. Ali strpljenja ne manjka, još mnogo utakmica je do kraja te utakmica kadeta i juniora gdje se nadamo da će se sreća osmjehnuti našim igračima i gdje će cijeli rad doći na naplatu.