Nedjelja, 15.01.2017. u 16:20 sati

MNK CRNICA II - MNK PRIMOŠTEN - 1:4 (0:0)

Suci: Tonko Turica i Antonio Čvrljak (Šibenik)
Delegat: Vitomir Vujko (Šibenik)

Strijelci: 0:1 Jurin 24. min., 0:2 Jurin 25.min., 0:3 Gracin 26.min., 1:3 Marčić 30.min., 1:4 Svračak 37.min.

MNK CRNICA II: Radaj, Šego, Ljubić, Jurin, Bura, Mušćet, J. Matković, Knežević, Klisović, M. Matković, Marčić;
Trener: Ivan Zorica

MNK PRIMOŠTEN: Slamić, Žaja, Miliša, Svračak, Rončević, Jurin, Medo, Gracin.
Trener: Kažimir Jurin

U ne baš zanimljivoj i podosta isprekidanoj utakmici punoj grešaka i s malo pravog tempa Primošten je sasvim zasluženo pobijedio mladiće Crnice. U prvom poluvremenu Crnica je držala jako dobro, rezultat na kraju poluvremena glasio je 0:0 s tim da je Tonći Ljubić u zadnjim sekundama išao sam na vratara Slamića, ali u nastojanjima da ga zaobiđe malo se prekombinirao. U drugom poluvremenu uslijedilo je 90 crnih sekundi u kojima je Nikola Jurin iskoristio nepažnju obrane Crnice i dva puta lijepo poentirao. Crnica je tada počela igrati s igračem više, ali je jednu grešku iskoristio Gracin i na prazan gol zabio za 0:3. U igri s igračem više Crnici se sreća ipak osmijehnula  10 minuta prije kraja kada na ubačaj Radaja Mako Marčić zabija za 1:3. Imala je Crnica još nekoliko šansi, ali sve nade u preokret uništio je Antonio Svračak koji je postavio konačan rezultat 1:4 s gola na gol nakon još jedne greške u dodavanju igrača Crnice.
S ovom porazom Crnica je završila polusezonu i sad kreće s drugim krugom u kojem se sastaje s momčadi Meteriza .