ŽMNL - MINIMALAN PORAZ OD RUPA

20.3.2017. 9:34:07

U 20.kolu Županijske malonogometne lige MNK Crnica II poražena je od momčadi Rupa minimalnim rezultatom 3:2. Na poluvremenu su Rupe vodile rezultatom 1:0 pogotkom Ivana Vrcića, a u 25.minuti Toni Jurin poravnao je rezultat. Iskusni Dragan Perković doveo je Rupe u vodstvo u 27.minuti, da bi isti igrač u 30. minuti svojim drugim zgoditkom povećao vodstvo Rupa na 3:1. Crnica je napadala s igračem-vratarom, a trud se isplatio u 38. minuti kada Marko Marčić smanjuje rezultat na 3:2. Crnica je nastavila s napadima međutim za nešto više od minimalnog poraza nije bio ni vremena ni koncentracije.

MNK RUPE - MNK CRNICA II - 3:2 (1:0)

MNK RUPE: Dujić, Verović, Perković, N. Radnić, L. Radnić, J. Dujić, Vrcić, Milovac, Večenović;
Trener: Stipica Protega

MNK CRNICA II: Radaj, Ćaleta-Car, Ljubić, Jurin, Bura, Mušćet, J.Matković, M. Matković, Marčić, Šalković;
Trener: Ivan Zorica

Strijelci: 1:0 Vrcić u 18.min., 1:1 Jurin u 28.min., 2:1 Perković u 27.min., 3:1 Perković u 30.min., 3:2 Marčić u 38.min.