VELIČANSTVENA POBJEDA PROTIV BROĐANA

10.3.2018. 20:20:07

Utakmica je kako i dolikuje počela minutom šutnje za legendarnog šibenskog navijača Željka Antunca Keku te današnju veliku pobjedu poklanjamo upravo njemu.
Od samog početka Crnica je bila bolja momčad, a u vodstvo ju je doveo Josip Radić u 6.minuti. Odmah minutu nakon Ivan Škugor perfektno povisuje na 2:0 pogotkom u lijevi gornji kut Milanovića sa deset metara. U 10. minuti sudac Andrej Topić na opće čuđenje cjelokupnog auditorija sasvim nepotrebno isključuje trenera Brođana Ćorluku te glavnog i pomoćnog trenera Crnice Pericu i Bakulu. Dojam je da se ništa tu nije dogodilo za tako drastične kazne. U narednim minutama Crnica je bila pomalo izgubljena jer nije ju imao tko voditi s klupe, a Brod 035 igrao je s igračem vratarom te preko vratara Milanovića smanjio na 2:1. U zadnje tri minute prvog dijela bila je totalna rapsodija u igri Crnice. Prvo Pavić, pa onda po drugi put na utakmici Ivan Škugor i na koncu Stjepan Perišić, kapetan na današnjoj utakmici postavili su konačni rezultat poluvremena velikih 5:1. U drugom poluvremenu isti scenarij. Crnicu u vodstvo 6:1 dovodi Nospak u 25.minuti. nakon malog opuštanja i i nekoliko promašenih prilika Mirković smanjuje na 6:2 u 32.minuti. u 35.minuti Pavić povisuje vodstvo Crnice na 7:2. U 38.minuti junior Crnice Marko Marčić postiže svoj  seniorski prvjenac za rezultat 8:2. Zadnje minute dvoboja ekipu Crnice predvodili su juniori Marčić, Ljubić i Radaj što posebno raduje. Ovom pobjedom Crnica čvrsto drži peto mjesto sa 25 bodova i sad je vrlo realno da zauzme svoju poziciju u vlaku za play off.

Čestitke treneru i igračima na veličanstvenoj pobjedi!

MNK CRNICA - MNK BROD 035 - 8:2 (5:1)

I.HMNL - 16.kolo
S.D. BALDEKIN, 10.3.2018. u 19:00 sati
Suci: Topić, Babić, Šimac, Šimunov
Delegat: B.Kurtaj (Šibenik)

MNK CRNICA: Mišković, N.Škugor, I.Škugor, Nospak, Pavić, Ljubić, Perišić (kap.), Perić, Radić;
Trener: Mladen Perica Štrla

MNK 035: Milanović, Petrović, Mirković, Ruhek, Bundavica, , Barišić, Brkić, Gačić, Ferić, Kovačević;
Trener: Ivica Ćorluka Čarli

Strijelci: 1:0 Radić 6', I.Škugor 7', 1:2 Milanović 15', 3:1 Pavić 18', 4:1 I.Škugor 18', 5:1 Perišić, 6:1 Nospak 25', 6:2 Mirković 32', 7:2 Pavić 35', 8:2 Marčić 38'