UVJERLJIV PORAZ OD DINAMA

8.2.2019. 12:07:02

Pred sjajnim auditorijem Baldekinu Crnica je lakše od očekivanog izgubila od Futsal Dinama rezultatom 0:5. Na samom početku susreta nesreća za Crnicu. Jedan odbijanac pogađa nekog od igrača Crnice i završava iza leđa nemoćnog Miškovića. Nakon toga Crnica preuzima konce igre i diktira tempo, ali nekoliko sjajnih prilika ne uspjeva pretvoriti u pogodak. Imao je i Dinamo prigodu  iz pollukontre za otići na 0:2, ali Mišković i sreća spasili su Crnicu. Poluvrijeme završava minimalnim vodstvom Dinama. U drugom poluvremenu Crnica nastavlja biti uporna, a u jednom od napada Mišković završava u napadu i pravi kontra prekršaj za žuti karton. U 25.minuti Mišković pravi prekršaj za drugu opomenu, odnosno isključenje i penal za Dinamo. Kanjuh pogađa Radaju koji je bio na lopti  za vodstvo 0:2. U tim trenucima Crnicu ništa ne ide za nogom te Mužar u 30.minuti i Matošević u 31. povisuju na 0:4. U 32.minuti Čekol zabija za 0:5.  To je bi kraj svim nadama Crnice. Jednostavno ne ide, nastupila je kriza svega onoga što je Crnicu krasilo.  Zadnjih 7-8 minuta bilo je  period koji su svi čekali da što prije prođe. Uveo je trener Perica i najmlađe igrače, oni su unijeli malo živosti , ali kasno je bilo za bilo što više.
U prva tri proljetna kola Crnica je upisala i treći poraz, a sljedeće kolo gostuje se u Krapini protiv Jesenja.

Čestitke sjajnom Dinamu na zasluženoj pobjedi!

Prva HMNL - 14.kolo
S.D. Baldekin, 8.2.2019.
Gledatelja: 500
Suci: V.Babić (Split), I.Mujan (Split), M. Šimac (Split), M. Šimunov (Zadar)
Delegat: Vladimir Romić (Otočac)

MNK CRNICA - MNK FUTSAL DINAMO - 0:5(0:1)

MNK CRNICA: Mišković, Marčić, Vukičević, N.Škugor, Subotić, Protega, Mijat, Vuković, T.Ljubić, Šamija, Perić, Radić, Radaj;
Trener: Mladen Perica Štrla

MNK FUTSAL DINAMO: Hecigonja, Kanjuh, Dekanić, Matošević, Penava, Maloševac, Grcić, Šulentić, Đulvat, Mužar, Gagulić, Čekol, Prgomet, Starčević; trener: Mićo Martić.

Strijelci: 0:1 autogol 2', 0:2 Kanjuh 25'(p), 0:3 Mužar 30', 0:4 Matošević 31', 0:5 Čekol 32'

Crveni karton: Robert Mišković 25'

Tekst: H. Miočević