MNK CRNICA – MNK FUTSAL DINAMO - 2:7 (1:5)

Suci: Josip Dujmić (Rijeka), Sendi Soldatić (Pazin) i Robi Stojaković (Lovran)

Strijelci: Bugarija 6', Vuković 27' – Purgar 15, 18', Majić 16', Franja 17', Capar 20, Grgić 33', Škorić 37'

CRNICA: Baričić, Klisović, Junaković, Perica, Radman, Bugarija, Žarković, Mijat, Vuković, Bumbak, Belakušić, Rašić, Đaković, Mihaljević. Trener: Željko Silov.

FUTSAL DINAMO: Škorić, Capar, Grgić, Đulvat, Čosić, Stipić, Franja, Purgar, Ilić, -Perković, Majić, Pezelj, Pavlović, Žunek. Trener: Mate Čuljak.

Crnica je odlično ušla u utakmicu, a rezultat toga je i vodstvo iz šeste minute. Bugarija je iskoristio odličnu asistenciju Žarkovića, a gledatelji koji su stigli u zaista velikom broju, zdušno su zapljeskali domaćem vodstvu. U drugom dijelu prvog poluvremena zaredali su gosti prvo s nekoliko pogođenih okvira gola, a onda su počeli i zabijati.U razmaku od nekoliko minuta čak četiri puta su tresli mrežu, iskoristivši i neke pogreške u redovima domaće momčadi. Purgar je u 14. minuti izjednačio rezultat, da bi potom golovima Majića, Franje i novim golom Purgara Dinamo došao do 4:1. Na poluvrijeme su otišli s 5:1 jer je neposredno prije odmora zabio i Capar. Bugarija je u 25. minuti naciljao okvir gola, kao i gosti u jednom od sljedećih napada. U 27. minuti odlična akcija Vukovića i Žarkovića, dupli pas, rezultirala je Vukovićevim golom. Ne koristi potom Crnica sjajnu šansu preko Mijata, da bi Grgić na drugoj strani to kaznio povećanjem vodstva na 6:2. U zadnjih šest minuta pokušala je Crnica s igračem vratarom, ušao je Belakušić, no, gol nisu uspjeli zabiti, već primiti još jedan, a u strijelce se upisao gostujući vratar Škorić.

Crnica je s ovim porazom tužna , ali ne i razočarana iz razloga što momčad čeka teška utakmica već u utorak u 20:00 protiv Potpićana na Baldekinu.Pobjeda je prijeko potrebna i zato momčad mora disati kao jedan da ostvari uspjeh u toj utakmici i popravi dojam iz utakmice protiv Dinama.