GLEDATELJA: 200

MNK CRNICA Šibenik - MNK PORTO TOLERO Ploče - 8:4 (4:0)

Suci: Josip Knezović (Split) i Marijo Pavela (Trilj)
Delegat: Oliver Živković (Šibenik)

Strijelci: 1:0 Bugarija, 2:0 Bugarija, 3:0 Žarković, 4:0 Vuković, 4:1 Krilić, 4:2 Krilić, 5:2 Vuković, 5:3 Džeko, 6:4 Domić, 7:4 Belakušić, 8:4 Junaković

MNK CRNICA: Baričić, Klisović, Vukičević, Junaković, Krečak, Bugarija, Žarković, Mandić-Baranović, Vuković, Belakušić, Jurkovižć, Rašić, Đaković
Trener: Željko Silov, Predstavnik kluba: Dragan Mišić

MNK PORTO TOLERO: Zovko, Domić, Batinović, Krilić, Stjepanović, Džeko, Burđelez, Pear
Trener: Denis Malić

U jednoj prekrasnoj utakmici prepunoj lijepih akcija, pozitivnog naboja i želje za pobjedom Crnica je ostvarila važnu pobjedu i na milimetar se približila osvajanju II. HMNL- jug. Gosti iz Ploča nisu bili nimalo malen zalogaj s obzirom da je Crnica nastupila bez Radmana, Mijata i Perice, ali njihov izostanak u prvom poluvremenu bio je pokriven sjajnom igrom svih igrača, posebice Mate Bugarije koji je na samom začetku susreta djelovao fantastično, a do kraja susreta moramo pohvaliti sve igrače koji su igrali jer su ginuli za pobjedu. Trener Silov može biti jako zadovoljan prvim poluvremenom jer je momčad igrala toliko jednostavno, a pri tom toliko atraktivno i zahtjevnu šibensku publiku često tjerala na pljesak. Početkom drugog poluvremena usljedilo je opuštanje i Porto je postigao dva zgoditka. Da ne bi bilo nikakve dileme pobrinuo se Dragan Vuković koji je povisio na 5:2. Nadu gostima u dva navrata vraćali su Džeko i Domić, ali Crnica je večeras bila momčad koja ne dopušta iznenađenja i utakmicu je mirno privela kraju pogotkom Bugarije, a nakon toga Belakušića i Junakovića.
S obzirom da je Kijevo u derbiju 16.kola pobijedio drugoplasirane Mejaše na gostovanju rezultatom 7:2 Crnica se dodatno odvojila na vrhu i sad bježi Mejašima i Kijevu velikih 14 bodova. Crnici matematički nedostaje joj četiri boda do kraja prvenstva da stavi točku na "i" jedne velike sezone i još većeg klupskog uspjeha. Sljedeće kolo Crnica igra županijski derbi protiv Jezera. Susret će se odigrati u novoj dvorani u Tisnom i to je najljepša pozivnica svim ljubiteljima futsala da uveličaju ovu priredbu.