SJAJNA CRNICA RAZBILA VRGORAC

11.5.2018. 16:11:13

U drugoj utakmici četvrtfinalnog doigravanja za prvaka Hrvatske Crnica je sjanom i borbenom igrom nadigrala Vrgorac rezultatom 3:0. Bila je to jednosmjerna utakmica u kojoj je Crnica bila sve ono što nije bila u prvoj utakmici, odlučna, samouvjerema i moćna. Trener Perica u ovom dvoboju postavio je na vrata mladog Filipa Radaja i pogodio jer je bio sjajan. U prvom poluvremenu mreže se nisu tresle, da bi u nastavku odmah u prvoj minuti Nospak na asistenciju Pavića doveo Crnicu u vodstvo. Na krilima sjajne publike Radić je u 25.minuti okrunio dominaciju Crnice i povisio na 2:0. Vrgorac je pokušao do kraja s igračem više u polju, Crnica se superiorno branila, a točku na "i" stavio je opet Radić na asistenciju Vukovića u 29.minuti.
Bila je ovo sasvim zaslužena pobjeda Crnice koja je pokazala da može pobijediti baš svakoga. Čestitke svim igračima koji su danas bili fantastični na čelu sa stručnim stožerom koji je odlično pripremio utakmicu i vodio svoju momčad. S ovom pobjedom Crnica je izborila majstoricu koja se igra u utorak u 20:00 sati u Vrgorcu.

MNK "CRNICA" - HMNK "VRGORAC" - 3:0 (0:0)