Poraz za kraj snova o finalu

14.5.2021. 23:14:59

Crnica se junački oprostila od ove sezone u majstorici polufinala. U ne baš pretjerano kvalitetnoj utaknici obje momčadi su mnogo griješile jer preočito je da je veliki ulog malo sputao jednu i drugu stranu. Nakon izjednačenog prvog poluvremena odmah početkom drugog dijela domaćina je u vodstvo doveo Jelavić. U 30. minuti isključen je trener Crnice Perica. Naime, ispred vrata domaćina Crnica je tražila indirekt, suci su to postili, a na drugoj strani Kazazić je imao čudesnu prigodu za dva razlike. Subotić i trener Perica su negodovali jer su smatrali da je bio indirekt, a Perica je izvukao deblji kraj, odnosno isključenje, dok je Subotić požutio. U 35.minuti Matijević poravnava nakon sjajne asistencije Šamije i vraća Crnicu u utakmicu. Radost Crnice trajala je petnaestak sekundi kada Bajrušović sretno pogađa za 2:1. Crnica je zadnje četiri minute krenula na sve ili ništa, a to je još jednom kaznio Duje Bajrušović za konačan rezultat 3:1.
Novo Vrijeme ulazi u finale gdje im želimo da budu dostojan protivnik Olmissumu, dok se Crnica oprašta od možda i najbolje sezone u klupskoj povijesti! Čestitke svima koji su bili dio ovog rezultata.