POBJEDA PROKOCKANA 14 SEKUNDI DO KRAJA

16.3.2018. 10:37:56

U zanimljivom dvoboju u Osijeku Crnica je vodila tijekom cijelog susreta, ali je 14 sekundi do kraja prokockala sigurnu pobjedu. Uvodni dio utakmice proteklo je u ispitivanju snaga s nekoliko poluprilika s obje strane. Domaćin je bio malo konkretniji, ali bez velike opasnosti po vratara Miškovića. Ipak, u 7.minuti srpski reprezentativac Aleksandar Živanović dalekometnim udarcem nakon kornera pogađa za vodstvo domaćina. U 10.minuti Crnica poravnava na 1:1 preko Ante Mijata. Nakon izjednačenja Crnica je bila bolji protivnik, ali bez nekih izrazitih prilika. U 17.minuti sjajan volej Pavića sa 9 metara brani Konrad. Minutu nakon Konrad opet čudesno brani udarac Radića. Ipak, u 19.minuti Nospak zabija za vodstvo Crnice 1:2, ali iz poštovanja prema svom  matičnom klubu ne slavi pogodak. Za svaku pohvalu! Zanimljiv podatak je da je u pet kola proljetnog dijela Crnica zaradila svega tri opomene, a u ovoj utakmici tri opomene zaradila je samo u prvom poluvremenu za napravljena tri prekršaja. Na odmor se otišlo prednošću Crnice 1:2. Početkom drugog dijela Kajfeš poravnava na 2:2. Pavić je odmah mogao Crnicu vratiti u vodstvo, ali spriječila se stativa. U 25.minuti Pavić sjajno petom ostavlja Mijatu koji oštro udara, ali Konrad je fenomenalan. U sljedećem napadu Vuković je sve sam napravio, odigrao dupli pas sa Radićem i pogodio za vodstvo Crnice 2:3. U 37.minuti isključen je Dragan Vuković zbog drugog žutog kartona. S igračem manje Crnica se lako dvije minute branila, čak je u dva navrata bila i opasna po gol domaćina. U zadnjoj četvrtini utakmice Crnica se žalila na tretman kod sudaca, ali pomoći nije bilo. Jedino što je preostalo je fanatično se boriti. U 35.minuti Pandurević je mogao izjednačiti, ali obrana Crnice čisti u zadnji trenutak. Osijek je pokušavao, a Crnica bivala sve umornija. Osjetio se izostanak Nike Škugora itekako. Tri minute do kraja Mijat sve pravi sam, ali Konrad je opet na visini. Minutu nakon Radić kopira Mijata, ali bez uspjeha. Izgledalo je da Osijek ne može postići zgoditak da igra do sutra, a onda se dogodio peh. Nakon sjajne obrane Mišković je htio povisiti na 2:4 , loše je to izveo i Kajfeš je 14 sekundi prije kraja poravnao na 3:3 što je bio i konačni rezultat. S ovim bodom Crnica nastavlja sigurno koračati prema play off-u.
Čestitke jednoj i drugoj momčadi na sjajnoj utakmici!

MNK OSIJEK KELME - MNK CRNICA - 3:3 (1:2)

I.HMNL - 17.kolo
S.D. Zrinjevac, 16.3.2018. u 20:00 sati
Gledatelja: 200
Suci: Grgurević (SB), Katinić (SB), Tomić (ĐA), Bošnjak (OS);
Delegat: Buljić (Čepin)
Delegat: B.Bolanča (Zagreb)

MNK OSIJEK KELME: Konrad, Mijić, Šalaj, Pandurević, Kajfeš, Tot, Živković, Kundid, Grizelj, Čosić, Petrušić, Dakić, Duvančić, Živanović;
Trener: Marin Smoje

MNK CRNICA: Mišković, Marčić, Vukičević, N.Škugor, I.Škugor, Nospak, Pavić, Mijat (kap.),Vuković, Perišić, Perić, Radić, Radaj;
Trener: Mladen Perica Štrla

Strijelci: 1:0 Živanović 7', 1:1 Mijat 10', 1:2 Nospak 19', 2:2 Kajfeš 22', 2:3 Vuković 25', 3:3 Kajfeš 40'