Gledatelja: 150

MNK CRNICA Šibenik - MNK GENIUS Split - 8:5 (4:4)

SUCI: Vedran Babić (Split) i Filip Ljubičić (Split)
Delegat: Oliver Živković (Šibenik)

Strijelci: 0:1 Trumbić, 0:2 Trumbić, 1:2 Radman, 1:3 Zokić, 2:3 Žarković, 2:4 Trumbić, 3:4 Junaković, 4:4 Bugarija, 5:4 Bugarija, 6:4 Vuković, 7:4 Bugarija, 7:5 Ganjto, 8:5 Baričić

MNK CRNICA: Baričić, Klisović, Junaković, Radman, Bugarija, Žarković, Mijat, Vuković, Belakušić, Jurković, Mandić-Baranović, Đaković
Trener: Željko Silov  /  Predstavnik kluba: Dragan Mišić

MNK GENIUS: Tomičić, Trumbić, Marović, Roso, Ganjto, Čota, Zokić, Maleš
Trener: Jozo Pavić

Neugodni Genius iz Splita zadao je mnogo muke šibenskim malonogometašima u prvoj proljetnoj utakmici pred domaćom publikom. Nakon velikih utakmica u proteklom periodu igrači Crnice su pomalo ležerno ušli u utakmicu i opasni Genius to je znao iskontrirati i na tren zalediti domaću publiku koja je došla u zavidnom broju uživati u futsal majstorijama. Genius je poveo 0:2 u prve tri minute i Crnica je u tom periodu izgledala blijedo. Kad je Radman zabio prekrasan pogodak za 1:2 mnogi su mislili da će domaći stroj lagano preokrenuti rezultat. Međutim, žilavi Genius je nastavio agresivno igrati i nikako nije dopuštao Crnici da se uspostavi igru koja ju je krasila cijele sezone te je čak u jednom trenutku poveo 2:4. Tek pred kraj poluvremena Crnica se konsolidirala i pogocima danas odličnog Tonya Junakovića i Mate Bugarije izjednačila na 4:4 i tako postavila konačan rezultat poluvremena. U drugom poluvremenu Crnica je napokon počela igrati te s nekoliko akcija Žarkovića i Bugarije napokon pokazala publici da je zasluženo prvoplasirana momčad prvenstva. Pogocima Bugarije i Vukovića na početku drugog dijela Crnica se odvojila na 6:4, a kad je Bugarija zabio svoj hat-trick za 7:4 svima je bilo jasno da će domaćin ostvariti svoju 12 pobjedu u sezoni. Nakon što je Genius smanjio na 7:5 u 39.minuti vratar Crnice Rafael Baričić je obranio jedan udarac i elegantno poentirao s gola na gol za konačnih 8:5. Utakmicu je također obilježila neugodna ozljeda gležnja Dragana Radmana u 10. minuti. Vjerujemo da ozljeda nije teže prirode i da će se što prije vratiti na teren i nastaviti zabijati. Nakon ovog kola Crnica je još uvjerljivija na prvom mjestu sa 38 bodova i iduće kolo put je vodi u Trogir protiv Okruka.