Petak, 20.1.2017. u 20:15 sati

MNK CRNICA - MNK HEROJI 2007 - 5:1 (3:0)

Suci: Rino Pavlov i Marko Munjiza (Split)
Delegat: Dražen Bumbak (Šibenik)

Strijelci: 1:0 Krste Klisović 14.min.(6 m), 2:0 Frane Bakula 15.min., 3:0 Frane Bakula 17.min., 4:0 Jure Matković 21.min., 5:0 Jure Matković 34.min., 5:1 Roko Podrug 36.min.

MNK CRNICA: Vukičević, Klisović, J. Matković, M. Matković, Knežević, Ademi, Šalković, Bakula, Marčić, Mutavđija
Trener: Ante Mijat

MNK HEROJI 2007: Rakić, Srdarev, Kaurin, Zurak, Podrug, Orlović, Lovrić, Pervan, Rubelj, Marin
Trener: Ivo  Podrug

Juniori Crnice na sjajan način pobijedili su solidnu momčad juniora vodičkih Heroja 2007. Od samog početka Crnica se postavila s autoritetom i imala nekoliko lijepih prilika u prvih 7-8 minuta, od čega posebno izdvajamo vratnicu koja je spasila Heroje od primljenog gola. Nakon toga uslijedio je pad u igri Crnice i vodički malonogometaši nanizali su nekoliko lijepih kombinacija i prilika, ali vratar Vukičević bio je nesavladiv. Crnica je povela u 14. minuti iz penala, a "krivac" za najstrožu kaznu bio je Karlo Lovrić koji je rukom obranio svoja vrata i pritom zaradio i isključenje. Nakon sigurnog pogotka Krste Klisovića iz penala uslijedio je pravi uragan Crnice i inspiracija Frane Bakule koji postiže dva lijepa zgoditka i postavlja konačan rezultat poluvremena 3:0. U drugom poluvremenu Crnica je igrala vrlo pametno i koristila greške gostujuće momčadi. U dva navrata najbolje se snašao Jure Matković svojom spretnošću te postigao dva zgoditka te odveo Crnicu na velikih 5:0. Počasni pogodak za goste postigao je Roko Podrug u zadnjim trenucima utakmice i tako samo malo ublažio poraz vodičkih malonogometaša. Crnica je s ovom pobjedom ostala u vrhu sa 10 osvojenih bodova, a sljedeći vikend očekuje je utakmica u Kninu protiv Kijeva.