Gledatelja: 900

MNK FUTSAL DINAMO - MNK CRNICA Šibenik - 5:1 (1:0)

FUTSAL DINAMO: Goran Škorić, Matija Capar, Nikola Grgić, Matija Đulvat, Juraj Čosić, Marko Pavlović, Andrija Stipić, Antonio Franja, Filip Pezelj, Nikola Perković, Ivan Majić, Tomislav Šokota, trener: Mate Čuljak

CRNICA: Rafael Baričić, Krste Klisović, Tony Junaković, Josip Božinović, Ivan Perica, Dragan Radman, Mate Bugarija, Joško Žarković, Dragan Vuković, Dino Belakušić, Ante Rašić, Niko Đaković, trener: Željko Silov

STRIJELCI: 1:0 Capar (4′), 2:0 Majić (23′), 3:0 Pezelj (24′), 3:1 Božinović (33′), 4:1 Perković (35′), 5:1 Škorić (37′)

Crnica je i drugi puta za redom u ligi za prvaka kvalifikacija za ulazak u 1.HMNL poražena od Futsal Dinama. U lijepoj atmosferi Doma sportova pred raspjevanim domaćim navijačima Crnica je odigrala odlično prvo poluvrijeme u kojem je svima pokazala da zna i može. Prava je nepravda da je Dinamo na odmor otišao s vodstvom od 1:0, a Crnica je imala zaista veliki broj odličnih prilika u kojima se nisu proslavili igrači Crnice. Jednostavno nemoguće je pobijediti utakmicu kad u gostima ne zabiješ sve ono što moraš zabiti. Dinamo je poveo u 4. minuti kada je Radman pogriješio u dodavanju, a Capar poentirao na drugoj stativi nakon dodavanja Matije Đulvata. U drugom poluvremenu u samo jednoj minuti Dinamo je kaznio sve one promašaje Crnice i na poprilično jeftin način poveo sa 3:0. Pogodak za 2:0 Dinamo je zabio nakon kornera kada je Majić volejom nadmudrio Bariičića, dok je Pezelj prošao desnom stranom kao da nikoga nema od igrača Crnice i zabio ispod Baričića za 3:0. Nakon što je Božinović u 33. minuti smanjio na 3:1 očekivao se egal do samog kraja, ali Crnica za to više nije imala snage. Pokušao je Silov sa igrom igrač-vratar, ali ni to nije donijelo ploda nego je utjecalo na to da Dinamo povisi prednost na 5:1 i na taj način ostvari pobjedu i uđe na prag prve lige.

Sljedeću odlučujuću utakmicu za nastavak borbe za 1.HMNL Crnica igra u Labinu protiv izravnog konkurenta Potpićana. Sve osim poraza Crnici bi bilo čudesno ostvarenje. Utakmica je na rasporedu u srijedu u 20:00.