CRNICA SLAVI VELIKU POBJEDU PROTIV TORCIDE

2. KOLO

MNK CRNICA - MNK TORCIDA SPLIT - 5:2 (1:0)

Crnica: Baričić, Žumberac, Čačić, Žumberac, Perica, Radman, Orlović, Žarković, Mijat, Vuković, Belakušić, Jurković.

Torcida: Bilandžić, Gudelj-Velaga, Sočp, Juretić, Banić, Alebić, Vodanović, Džeko, Leskur, Nižić, Luketin.

Strijelci: 1:0 Žarković, 2:0 Radman, 3:0 Radman, 4:0 Baričić, 4:1 D. Banić, 4:2 Vodanovič, 5:2 Mijat

SUCI: Branko Vrzić(Šibenik), Vedran Babić(Split)
Delegat: Željko Šimunac (Knin)

U jednoj fenomenalnoj utakmici Crnica je ostvarila sjajnu pobjedu protiv jako dobre splitske Torcide. Crnica je kontrolirala cijelu utakmicu, vodila čak 4:0. Mrežu Crnice prvi je zatresao Joško Žarković u 16. minuti i s rezultatom 1:0 otišlo se na odmor. U drugom poluvremenu na scenu stupa Dragan Radman i sa svoja dva zgoditka dovodi Crnicu u osjetno vodstvo. U tim trenucima Torcida je bila na koljenima, a velike prigode za povećanje vodstva imali su Vuković, Perica i Belakušić, ali bezuspješno. U jeku napada Torcide s igračem više Rafael Baričić je obranio dobar udarac igrača Torcide i sjajno pogodio za 4:0 u svom debiju na vratima Crnice. Torcida se trgnula kad je već bila u ponoru, te postigla dva zgoditka u igri s igračem-vratarom. Nada je kratko tinjala jer je Mijat odmah pogodio za 5:2 i postavio konačni rezultat. Ovo je druga pobjeda Crnice u dva odigrana kola i sjajan zalet za predsrojuće susrete . U ovoj utakmici svi koji su nastupili dali su svoj obol i pokazali su su karike u lancu gosp. Željka Silova. Čestitke igračima na pravom pristupu, borbi i odnosu prema klubu i utakmici. Ovo je pravi putokaz kako treba igrati i kako treba ulaziti u svaku utakmicu. U idućoj utakmici Crnica je gost novog drugoligaša Geniusa na Gripama.